Úvodní stránka PC.System Olomouc
hot-line  603 478 076
e-mail  info@onem.cz
TOPlist
Aktualizace
  Úvodní stránka    Oceňování nemovitostí    Ke stažení    Ceník    Objednávka    Poradna    Kontakty  
Na tomto místě naleznete možnost stažení aktuální demoverze programu.

Varování: Pokud jste uživateli plné verze programu, NIKDY NEINSTALUJTE DEMOVERZI! Hrozí zde velké nebezpečí, že dojde ke smazání vašich dat!

DEMOVERZE ONEM, verze 19.01, vyhláška 53/2016 Sb.
Program ONEM pracuje na bázi DOS v textovém režimu a je plně funkční pod operačními systémy DOS a Windows 3.1, 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, 7 a 8 včetně 64 bitových verzí. K instalaci použijte optimalizovaný soubor pro Váš operační systém.
DEMO ONEM 19.01 - instalátor pro Win 2000/XP/Vista/7/8/10 - 32bit - 64bit *)
DEMO ONEM 19.01 - instalátor pro DOS a Windows 3.1/95/98/ME - kontaktujte nás
Instalační pokyny: Odkazy slouží ke stažení demoverze programu a jsou rozděleny podle operačních systémů pro které je optimalizován instalační soubor (kvůli rozdílům při vytváření ikon na ploše, nastavení zobrazení, češtiny a podobně). Klikněte na odkaz, který odpovídá Vašemu operačnímu systému, zadejte „Uložit“ a po stažení soubor spusťte, nebo rovnou zvolte „Spustit“. Během instalace se řiďte pokyny na obrazovce, většinou stačí pouze potvrzovat kroky instalace tlačítky „Další“ nebo „Instalovat“.
Poznámka k provozu v okně: Počínaje operačním systémem Windows Vista bude možné provozovat program pouze v okně (ne přes celou obrazovku) s výjimkou instalace pro 64 bitové systémy, viz další informace níže.*) Instalátor přednastaví běžnou velikost okna, pokud by nevyhovovala, můžete si ve vlastnostech okna zvětšit písmo, pomocí tohoto návodu, tím se zvětší celé okno. Na funkci programu nemá zobrazení v okně žádný vliv. Provoz v okně lze používat i u starších operačních systémů Windows.
*) Varianta instalace pro 64 bit: Instalalační soubor (32bit, 64bit) vyberte dle verze Vašeho operačního systému. Variantu instalace pro 64 bitové operační systémy lze použít pro zobrazení programu v režimu celá obrazovka i na 32 bitových systémech Windows Vista, Windows 7 a 8, které toto standardně nepodporují. Instalace pro 64 bitové systémy má svá specifika, podrobnosti se dozvíte na této stránce.
 

Odkaz na server Woko, který hlídá za Vás.
© rasovsky@email.cz